Dołącz do nas

Real Estate Manager

Autor


Proces aranżacji powierzchni biurowej pozostaje skomplikowanym przedsięwzięciem, które trudno przeprowadzić bez wsparcia doświadczonych specjalistów. Należy przy tym pamiętać, że profesjonaliści zatrudniani przez wynajmującego będą reprezentować jego interesy, a ich działanie w kluczowych momentach, takich jak odbiór powierzchni przez najemcę, mogą mieć znaczące konsekwencje finansowe. 

W związku z tym, że nikt nie jest specjalistą od wszystkiego, doradzamy naszym klientom, aby podczas tworzenia nowego biura otaczali się doradcami po swojej stronie. Jeśli tworzenie nowych biur nie stanowi istoty działalności biznesowej naszego klienta, to oprócz dostarczenia wyposażenia meblowego jesteśmy gotowi wspierać go kompleksowym doradztwem. Cenne zwłaszcza okazuje się wsparcie podczas tworzenia początkowych wytycznych (dotyczących zarówno stylu pracy zespołów klienta, zapotrzebowania na przestrzeń, jak i jej podziału funkcjonalnego), jak i ostateczne zaproponowanie rozwiązań uwzględniających potrzeby konkretnego środowiska pracy oraz zaaranżowanie go odpowiednimi typami przestrzeni. 

Jeśli chodzi o samo wyposażenie, warto mieć cały czas na uwadze, że błędy popełnione w trakcie wyboru mebli będą mściły się latami. Dlatego budka telefoniczna, która nie spełnia wymogów akustycznych, choć dobrze wyglądała na zdjęciach, w praktyce okazuje się bezużyteczna, zaś nawet najbardziej designerskie fotele biurowe, których nie można samodzielnie wyregulować, bo zainstalowane w nich mechanizmy nie są intuicyjne, mogą przynieść wiele szkody dla zdrowia użytkowników. 
W zespole Kinnarps jesteśmy zdania, że każdego pracownika naszego klienta trzeba traktować tak, jakby był jednym z nas. Dlatego przy użyciu metodologii Next Office Concept® – naszego autorskiego programu analizy środowiskowej – nie tylko wnikliwie badamy indywidualne i zespołowe potrzeby użytkowników, lecz także dostarczamy funkcjonalnie dopracowane, charakteryzujące się jakością i szacunkiem dla środowiska, certyfikowane rozwiązania meblowe przeznaczone do intensywnego wykorzystania w pracy biurowej.